Тонування вікон плівками

Захист від нагрівання та холоду.Влітку, тонування вікон не допускає проникнення сонячних променів всередину авто, а в зимку плівка перешкоджає втраті тепла. Аварійна безпека. У разі аварії, плівка для авто допоможе уберегти пасажирів і водія від попадання осколків. Тонування вікон надійно захищає скло від механічних пошкоджень. Ще одна користь плівки. Салон автомобіля не проглядається ззовні, тому якщо ви забудете дорогу річ, можна не турбуватися про її збереження.

Goldex

Понеділок -Пятниця : 8.00-18.00

Суббота : 8.00-14.00

ТЕЛ:+380505227039

«Смарт» © 2012

Торгова марка Armolan - американський бренд www.armolan.com, компанія, не маючи власної виробничої бази замовляє у іменитих виробників, плівки з найбільш важливими характеристиками для даного ринку збуту. Так з'явилися плівки серії Charcoal різних цінових сегментів, а також єдина на Україні абсолютно чорна металізована плівка HP Carbon (просто затемнює, а не створює зелених або фіолетових відтінків).

CNC TECH виробляє віконні плівки для автомобільної індустрії, а також комерційних і житлових будівель протягом останніх десяти років. Компанія завоювала відмінну репутацію за кордоном.

Все це завдяки відмінним технологіям, які базуються на передовому устаткуванні і технічних засобах в кожній області науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, у виробництві, випробуванні, обслуговуванні клієнтів і т.п.

Компанія CNC TECH має провідні виробничі лінії і системи для виробництва плівок. Підприємство випускає високоякісний продукт з гнучкою ціновою політикою і можливістю виготовлення за технічними умовами замовника. Графік поставок також розробляється з урахуванням максимальної зручності для клієнта. Більше того, дослідницька лабораторія компанії CNC TECH продовжує безперервно розробляти кращі плівкові продукти, завдяки яким компанія CNC TECH створює кращу ділову кон'юнктуру і забезпечує успіх своїм клієнтам.

Юридичні аспекти використання автомобільних тонувальних плівок.

Просимо звернути увагу замовників послуги тонування вікон на те, що в Україні використання тонувальних плівок з пропускною здатністю менше 75 % світла, заборонено . Крім того в більшості країн EU заборонено використання плівочних покриттів на передніх вікнах автомобілів.