Атермальні плівки для вікон автомобілів

Атермальне плівка CNC Tech. Мінімальна ступінь затемнення, допустима ПДР. Атермальне плівка не змінює зовнішній вигляд автомобільного скла, зберігаючи при цьому високі захисні властивості. Плівка CNC Tech володіє абсолютною прозорістю, тому відноситься до так званої дозволеної тонировке або тонировке за ГОСТом, на території України та Евросаюза.

Переваги плівок:

Висока прозорість

Повний захист від УФ-випромінювання

Високий рівень відображення тепла

Не міняє зовнішній вигляд автомобіля

Після встановлення плівки +38 С

Goldex

Понеділок -Пятниця : 8.00-18.00

Суббота : 8.00-14.00

До встановлення плівки +54 С

ТЕЛ:+380505227039

«Смарт» © 2012

На це є кілька причин, і головна з них: атермальне плівка має максимальний показник відбиття теплової енергії і, відповідно, захисту від ультрафіолетового випромінювання. У зв'язку з цим, варто відзначити, що атермальне плівка CNC Tech виконує функції максимального захисту від теплової енергії аж ніяк не за рахунок затемнення або дзеркального відображення. Ефект досягається за рахунок унікального керамічного складу, який нанесений на поверхню матеріалу. Це керамічне покриття здатне чудово відхиляти інфрачервоне випромінювання (теплову енергію).

 На атермальне плівку нанесено діелектричне покриття яке не перешкоджає проходженню сигналів радіохвиль і стільникового зв'язку, це дозволяє безперешкодно використовувати телефон, Інтернет, системи позиціонування та інше.

Також як звичайна тонувальна плівка, атермальне дозволяє в разі аварії захистити водія і пасажирів від осколків скла, які можуть заподіяти досить серйозні травми. У разі удару розбите скло залишається на плівці. 

Атермальне плівка дозволяє ефективно затримувати як шкідливі ультрафіолетові промені, так і випромінювання в інфрачервоному світлі. Дана тонування стекол дозволяє уникнути перегріву салону навіть в самий сонячний день, що підвищує комфорт перебування в машині і дозволяє заощадити паливо, тому що можна не включати кондиціонер. Зниження температури за рахунок використання плівки дозволяє зменшити інтенсивність роботи вентиляції та кондиціонування салону, а це дозволить знизити витрату палива.

Захист від інфрачервоного випромінювання

99%

Блокування УФ променів

99%

Зниження бликів

23%

93%

Відбиття теплової енергії

Кольори

Голубий олива

Додатковий захисний шар

Так