Механічні охороні системи

Відеорегістратор

Goldex

Понеділок -Пятниця : 8.00-18.00

Суббота : 8.00-14.00

Варіант № 1

Механічний засіб блокування ричага-перемикання коробки передач Construct виконаний відповідно до Вашого автомобіля: в заводських умовах, під конкретну марку машини. В механізмі замикання використовується ключний механізм Mul-T-Lock ( Ізраїль ). При встановленні використовується технологічна картка монтажу, штатні технологічні отвори та посадочні місця автомобілів.

ТЕЛ:+380505227039

«Смарт» © 2012

Варіант № 2

Електромеханічний замок КПШ- це спеціальне рішення принцип дії якого це закриття блокувального штиря замка коробки передач не вручну, як в варіанті № 1, а за допомогою електромотора. Робота пристрою відбувається повністю автоматично без участі власника автомобіля. Розблокування замка проводиться за допомогою безконтактного ключа

Варіант № 3

Одна з найкращих пропозицій для захисту Вашого автомобіля від викрадення CONSTRUCT VARIO 3 SYSTEM система яка одночасно блокує перемикання важіля коробки переключення передач, а також блокує відкриття капота автомобіля.

Чому це єфективно та зручно в двох словах :

В більншості автомобілів блоки керування моторами знаходяться під капотом, відповідно неможливо відкрити капот, не можливо добратися до елементів керування мотором , а також сирени охороної системи

Відкриття-закриття системи проводиться одним ключем.

Технологічно розроблено під кокретний автомобіль

Варіант № 4

Замок капота (констракт худлок) покликаний захистити підкапотний простір автомобіля від несанкціонованого проникнення.

Принцип дії замка капота CONSTRUCT HOOD-LOCK (конструкт худлок) полягає у блокуванні доступу до моторного відсіку автомобіля шляхом замикання штатного механізму відкриття капоту. Відкривається і закривається замок капота CONSTRUCT HOOD-LOCK (констракт худлок) ключем, замкова щілина традиційно розміщується у салоні автомобіля. Циліндр замку капота знаходиться під торпедо, завдяки чому він не пошкоджує інтер’єр салону. У салоні машини CONSTRUCT HOOD-LOCK (конструкт худлок) має жорстку металічну конструкцію трубчастого типу, яка кріпиться зривними болтами. У салоні та під капотом автомобіля замок CONSTRUCT HOOD-LOCK (констракт худлок) монтується на рідні посадкові місця.

Конструкція замка капота CONSTRUCT HOOD-LOCK (конструкт худлок) надходить із чеського заводу CONSTRUCT повністю зібраною і не потребує підрізання тросу.

Замок капота CONSTRUCT HOOD-LOCK (констракт худлок) вельми доречно встановлювати в автомобілях, де неможливо заблокувати важіль КПШ через використання джойстика або перемикача на кермовому колесі.