Мультимедійний пристрій Road Rover для Citroen C5 2010 р.в.

Goldex

Понеділок -Пятниця : 8.00-18.00

Суббота : 8.00-14.00

Вигляд панелі приладів до монтажу

ТЕЛ:+380505227039

«Смарт» © 2012

Головний пристрій Road Rover розроблено з урахуванням стилю, дизайну і конструктивних особливостей автомобілів Citroen C5 2010 р.в . Установка штатної магнітоли здійснюється з мінімальним вторгненням в електроніку автомобіля із збереженням штатних функцій. Наприклад, при установці можна вивести свідчення бортового комп'ютера на дисплей штатної магнітоли, а також управляти магнітолою з допомогою штатних кнопок рульового управління. Якщо у Вашому автомобілі є вбудований підсилювач потужності звуку, штатний мультимедійний центр Road Rover буде успішно з ним працювати. Купивши і встановивши автомагнітолу в автомобіль Citroen C5 Ви стаєте володарем сучасної мультимедійної навігаційної системи в своєму автомобілі.

Які можливості Ви отримаєте?

Вигляд панелі приладів після монтажу

Вбудована 3D навігація, забезпечує швидкий пошук супутників і точне місце розташування об'єктів, з картами Україні в комплекті (чіпсет SiRF Star III).

завдяки вбудованому аналоговому ТВ-тюнеру Ви можете насолоджуватися переглядом ТВ програм в своєму автомобілі прослуховуванням FM/AM радіо.

Магнітола підтримує носії DVD, CD, USB, SD, iPod, і Ви можете прослуховувати аудіо та переглядати відео найпопулярніших мультимедійних форматів, з відображенням російських тегів в назві MP3 і JPEG.

відтепер Ви можете спілкуватися по мобільному телефону за допомогою вбудованого модуля гучного зв'язку Bluetooth (версія 3.0).

За допомогою функції "друга зона" можна підключити до головного пристрою один або два зовнішніх монітора, що дозволяє водієві слухати радіо, а заднім пасажирам дивитися DVD або улюблену ТВ передачу. Високошвидкісний інтернет у Вашому автомобілі (необхідний 3G модем)! Тепер Ви можете спілкуватися в соціальних мережах і сервісах, дізнаватися про пробки і працювати в інтернет не виходячи з автомобіля. Графічне інтерактивне і зручне русифіковане меню.

Додатково

Придбання і встановлення системи контролю температури і тиску в шинах TPMS для поліпшення керованості автомобілем і більш безпечного водіння;

Установки парктроника (4 або 8 датчиків), показання якого виводяться на дисплей штатної

магнітоли, наочно зображуючи напрям і відстань до перешкоди;

Установки камери заднього та переднього огляду і підключенню до магнітоли. Дуже зручно бачити

зображення і траекторію при русі заднім ходом або парковці;

При підключенні 3G модема Ви можете насолоджуватися всіма перевагами інтернету "під рукою" в автомобілі.