Очищування випаровувачів автомобільних кондиціонерів .

Goldex

Понеділок -Пятниця : 8.00-18.00

Суббота : 8.00-14.00

За допомогою обладнання Texa AIR +.

Багато хто не любить кондиціонери в автомобілях: чхання, кашель, алергія при знаходженні в автомобілі - распостраненное явище.

Причина проста - бактерії і мікроорганізми в кліматичних системах та салоні авто.

AIR + - повністю автоматичний прилад для проведення комплексної санітарної обробки.Час обробки - 15 хв.

Технологія рекомендована автовиробниками.

Системи кондиціонування повітря в транспортних засобах забезпечують комфорт для пасажирів, як влітку, так і взимку.

ТЕЛ:+380505227039

«Смарт» © 2012

texa_air_200_150_1

На жаль, більшість виробників не приймають у розрахунок якість повітря, що надходить із системи кондиціонування.

Недавні дослідження показали, що повітря всередині транспортних засобів має більш низьку якість, ніж у середньому в будинку або в офісі.

Значна кількість мікроорганізмів і бактерій, що живуть і розмножуються в системі вентиляції автомобіля, поширюються по всьому автомобілю, як тільки ви включаєте вентилятор, і часто викликають алергічні реакції. Ці алергени, грибки і бактерії, є причиною численних респіраторних захворювань, викликають кашель, подразнення горла, а також алергії і постійний неприємний запах. Нам необхідно більше дбати про якість повітря, яким ми і наші діти дихаємо, і особливо зараз, коли наші діти їдять, сплять, і грають всередині автомобілів - на килимках і сидіннях, просочених брудом, шерстю тварин, а часто і тютюновим димом. Для забезпечення необхідного рівня гігієни (включаючи гігієну повітря, що надходить у внутрішній простір автомобіля) не достатньо лише регулярно замінювати фільтр системи кондиціонування автомобіля.

texa_air_200_150_2

Незважаючи на те, що повітряні фільтри створюють ефективний бар'єр проти зовнішньої пилу, пилку і бруду, вони не можуть гарантувати захист від мікроорганізмів, швидко розмножуються на випарнику системи кондиціювання.

Різні рідини, призначені для боротьби з цими мікроорганізмами, як правило розпорошуються в районі вентилятора, і є найбільш поширеними продуктами для очищення системи кондиціонування. Проте вони не вирішують проблему: бруд, грибки і бактерії розмножуються, головним чином, усередині радіатора, тобто в місцях, куди рідини не можуть проникнути.

Тільки AIR + від компанії ТЕХА може забезпечити проникнення реагенту глибоко в радіатор системи кондиціонування повітря для того, щоб очистити його до необхідного рівня гігієни. AIR + є професійним приладом, заснованому на принципі ультразвукового розпилення. Він створює найдрібніший туман реагенту всередині транспортного засобу.Для забезпечення необхідного рівня гігієни всередині автомобіля, все, що вам буде потрібно, це включити пристрій AIR +, і запустити систему кондиціонування транспортного засобу в режимі рециркуляції. Саніфіцірующій розчин, розпорошується AIR +, всмоктується в систему кондиціонування повітря і досягає випарника системи, де знищує грибки, бактерії і відкладення бруду, відновлюючи здоровий і вільний від бактерій повітряний потік. Але він робить не тільки це! Завдяки дії туману саніфіцірующего розчину, AIR + покращує гігієну всього салону транспортного засобу, включаючи килимки та оббивку. Після проведення сеансу з AIR + ви зможете відразу оцінити цей ефект глибокого чищення, особливо під час тривалих подорожі, насолоджуючись чистим і безпечним повітрям всередині автомобіля. Сеанс саніфікаціі з використанням AIR + від компанії ТЕХА є дуже економічним і займає тільки 15 хвилин. Для отримання оптимальних результатів, а також під-уникнення непотрібних респіраторних проблем і алергій, використовуйте AIR + від ТЕХА кожні 6 місяців.

За допомогою хімічних препаратів.

chimical_130_200_1

Процедура очищення повязана з розпилюванням спеціальної піни , яка вбиває бактерії які збираються на воздуховодах, випаровувачі, і одночасно створює приємний запах в салоні авто .

Використання та переваги одної методики над іншою в можливостях використання на кожному конкретному автомобілі. Тобто хімічну не можна проводити на автомобілях в воздуховводах яких знаходяться різноманітні електронні датчики .