Камера заднього бачення.

Goldex

Понеділок -Пятниця : 8.00-18.00

Суббота : 8.00-14.00

Якщо Ви хоч раз паркувалися заднім ходом, то напевно знаєте, як важко це часом зробити. Маючи у своєму арсеналі такий пристрій, як камера заднього виду, Ви зможете легко припаркуватися задом, так як камера покаже на моніторі всю оглядову площу парковки. Камери заднього виду для автомобілів з'явилися на автомобільному ринку порівняно недавно, але реальна користь від їх установки вже видно. Особливою популярністю камери користуються у великих містах, де їх використання найбільш доцільно.

ТЕЛ:+380505227039

«Смарт» © 2012

ttundra_rcamera_200_150_3

Камери переднього бачення.

Камери переднього бачення дозволяють водію провести паркування транспортного засобу більш безпечно та акуратно . Крім того є можливість встановлювати камери фронтального бачення з можливістю автоматично активовувати їх роботу при швидкості руху автомобіля менше 5 км/год.Великий вибір спеціалізованих камер .Великий вибір універсальних камер .

ttundra_fcamera_200_150_2

Камери бічного бачення.

Монтуються в зеркала заднього бачення.

Полегшують паркування автомобіля біля бордюрів.

Герметичне виконання.

Ідеально вписуються в екстер'єр автомобіля.

Парковочні лінії .

Блок переключення роботою камер.

Phantom VS-200 дозволяє організувати автоматичне перемикання камер заднього і фронтального огляду в автомобілі для автомобілів з автоматичною або механічною трансмісією, роблячи парковку автомобіля максимально комфортною для водія.

Крім входу камер фронтального і заднього огляду, блок має вхід DVD (вхід середньої камери) і відеовихід на монітор

Блок проводить автоматичну запис всіх чотирьох камер одночасно, і може слугувати як відеореєстратор який постійно записує інформацію навколо себе